ITALCOM
PROMOCJE
zdjęcie promocji
Wszystkie promocje
NOWOSCI
zdjęcie nowości
Wszystkie nowości
Rzetelna Firma
Szukaj w serwisie
Strefa logowania
Rejestracja Przypomnij hasło
SERWIS

Jednym z najważniejszych priorytetów w działalności firmy Italcom jest sprawowanie stałego nadzoru serwisowego nad urządzeniami, wybranymi przez klientów z naszej bogatej oferty.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów posiadamy zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy otaczają opieką serwisową urządzenia pracujące w wyposażonych przez Italcom serwisach. Nasi doradcy handlowo-techniczni oraz pracownicy działu serwisu zostali przeszkoleni u producentów urządzeń, co gwarantuje wysoką jakość przeprowadzanych usług.


Wszystkim klientom, u których zostały zainstalowane nasze urządzenia, proponujemy podpisanie umowy serwisowej. Umowa taka gwarantuje dokonywanie przez firmę Italcom okresowych przeglądów zgodnie z harmonogramem, dla danego typu urządzenia oraz uzyskanie odpowiednich rabatów na części zamienne.


Stały rozwój przemysłu motoryzacyjnego, a co za tym idzie pojawienie się w sprzedaży nowych modeli samochodów, wymusza na serwisach samochodowych aktualizowanie na bieżąco baz danych o nowe modele. Dlatego innym, ale jakże ważnym aspektem działalności naszego serwisu jest przypominanie naszym klientom, którzy zakupili testery diagnostyczne w naszej firmie o ich ciągłej aktualizacji.

Aby nasi klienci mogli szybko i sprawnie obsługiwać samochody w swoich warsztatach, serwis firmy Italcom zapewnia stała opiekę techniczna w zakresie przeglądów oraz pozostaje do dyspozycji przy rozwiązywaniu wszelkich możliwych problemów technicznych.


Kierownik działu serwisu
inż. Marek Pietras

m.pietras@italcom.com.pl

tel. kom. 607 088 091

DZIAŁ SERWISU